
Model LG Iz Lucky Miner rudarstvo scrypt algoritam s maksimalnim hashrateom od 11 MH/s za potrošnju energije od 12W.
| Dnevno | Mjesečno | Godišnje | |
|---|---|---|---|
| Prihod | $ 0.00 | $ 0.15 | $ 1.75 |
| Struja | $ 0.01 | $ 0.35 | $ 4.21 |
| Dobit | -$ 0.01 | -$ 0.21 | -$ 2.46 |
| algoritam | Hashrate | Potrošnja | Učinkovitost | Profitabilnost |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 11 MH/s±10% | 12U±10% | 1.09j/MH | -$ 0.01 |
| Proizvođač | Lucky Miner |
| Model | LG |
| Također poznat kao | Lucky Miner LG07 11Mh Doge miner |
| Otpuštanje | May 2026 |
| veličina | 109 x 99 x 45mm |
| težina | 370g |
| Razina buke | 38DB |
| vlast | 12U |
| sučelje | WiFi 2.4G |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Vlažnost | 5 - 95 % |